Ben Aldırma Ücretlerini Gör Basur Tedavi Ücretleri

IDEA (Basur Tedavi Merkezi)

IDEA Klinik

Makat hastalıkları teşhis ve tedavisinde mutlaka tecrübe gerekmektedir. Bu konuda sizlere sürekli Proctoloji uzmanlarını tercih etmenizi öneriyoruz. Bu kapsamda ilk önerimiz Türkiye’nin 4 büyük şehri İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da hizmet veren IDEA Basur Tedavi Merkezi önerilmektedir. Tecrübeli genel cerrahi uzmanlarının görev yaptığı bu sağlık merkezinde Hemoroid dışında diğer makat hastalıklarının teşhis ve tedavisi %100 başarılı olarak yapılmaktadır.

Basur Tedavi Merkezi

Kurucusu sizlerinde yakından tanıdığı Op. Dr. Atilla KAYA olarak görülmektedir. Yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi Türkiye’nin 4 büyük şehri İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de 6 klinik olarak hizmet vermektedir.

Proktoloji (Makat Hastalıkları) Uzmanları Görev Yapıyor
IDEA Klinik’i diğer kurumlardan ayıran özelliği kliniklerde görev yapan genel cerrahi uzmanlarının tümü Proctoloji yani makat hastalıkları alanında uzmanlaşmış doktorlardan oluşmaktadır. Doktoralar isim şeklinde bir göz atacak olursak Op. Dr. Atilla KAYA, Op. Dr. Seher Şirin, Op. Dr. Nizam Kurtdere, Op. Dr. Ali Rıza Şahap Barlas, Op. Dr. Adil Altınsoy ve Op. Dr. Demet Ağras seçim yapabileceğiniz hekimler arasındadır.

Kadın Genel Cerrahi Uzmanı Bulabilirsiniz
Anüs bölgesinde görülen hastalıklar maalesef insanların utanmasına neden olmaktadır. Özellikle kadınlarda sık görülen bu durumun önüne geçmek için hastaneler kadın genel cerrahi uzmanı çalıştırmayı tercih etmektedir. IDEA Klinikte bu kapsamda Op. Dr. Seher Şirin görev yapmaktadır. Yaklaşık 30 yıllık tecrübesi bulunan Doktor Seher Şirin makat hastalıkları dışında ayrıca meme hastalıkları teşhis ve tedavisinde görev almaktadır.

Erken Teşhis İle Daha Kolay Tedavi
Basur hastaları kliniklerimize erken süreçte yani birinci derece iç basur olarak gelmeleri halinde genelde krem, fitil gibi ürünlerle tedavi denenmekte ve büyük oranda başarılı olmaktadır. O nedenle mutlaka dışkılama esnasında kanama ile karşılaşırsanız mutlaka zaman kaybetmeden doktora başvurmalısınız.

Kanamalı Basur Tedavisinde Lazer Uygulanmaktadır
Mümkün oldukça ameliyatsız yöntemleri uygulayan doktorlarımız birinci ve 2. derece kanamalı hemoroid hastalarında son yıllarda kullanımı hızla yaygınlaşan Lazer tedavisi uygulamaktadır. 5 Dakika gibi kısa sürede uygulanmaktadır.

RBL (Rubber Band Ligation) 5 Dakikada Tedavi İmkanı
Bize gelen hastalar genelde 2. ve 3. derece iç hemoroid olarak gelmektedir. Büyük ölçüde Lazer uygulaması yapılmakta olup, fakat 3. evre hastalarda daha çok RBL (Rubber Band Ligation) yada halk arasındaki tabiri ile Lastikle Boğma Yöntemi ile tedavi edilmektedir. Vakumlu bir alet ile yapılan bu tedavide hemoroid memesi içine çekilerek lastik halka takılmaktadır. Basur memesine kan gelemediği için büzülür ve lastik halkanın olduğu yerden koparak düşer. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıda yer alan video’da gösterilmektedir.

Ameliyatta En Gelişmiş Yöntem THD Uygulanır
Basur nasıl geçer? sayfasını inceleme imkanınız olduysa hastalığın en son evresi yani 4. derece olması halinde tedavinin yalnızca ameliyat ile yapılabileceğini belirttik, IDEA Kliniklerde ameliyat olarak son yılların en çok tercih edilen yöntemi THD yapılmaktadır. Doktorun önerisi ameliyat sonrası bir gece hastanede geçirmeniz yönünde olup, klasik uygulamalara göre avantajları bir hayli fazladır.

Basur Tedavi Ücretleri Ne Kadar?
Yukarıda yer alan bilgilere dikkat ettiyseniz hastalığın durumuna göre farklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Ücret bilgisi hastalığın durumu, uygulanacak olan tedavi ve hastanın SGK mensubu olup, olmadığına göre değişmektedir. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. https://www.basur-tedavisi.com/tedavi-ucretleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Aramamızı İster misiniz?