Ben Aldırma Ücretlerini Gör Basur Tedavi Ücretleri

Tedavi Ücretleri Ne Kadar?

Özellikle yetişkin insanlarda görülen en sık makat hastalıklarından biride basur hastalığıdır. İlaçla yada kendi kendine geçme imkanı olmayan bu sağlık sorununun çözümüne yönelik ameliyat ve ameliyatsız ağrısız tedaviler geliştirilmiştir. IDEA Klinik olarak 3 farklı ameliyatsız yöntemi uyguluyoruz. Her yöntemin uygulanışı, avantajları ve ücretleri farklı olup, aşağıda detaylarını bulacaksınız.

Lazer ve Lastikle Boğma Yöntemi
Ameliyatsız tedavi denince en çok uygulanan yöntemlerden ikisi Lazer ve RBL (Lastikle Boğma) yöntemi uygulanmaktadır. Fakat bu iki tedavi yöntemi tüm hastalarda uygulanamaz. Çünkü lazer yeni ortaya çıkan hastalıkların tedavisinde etkili olup, lastikle boğma ise üçüncü dereceye kadar etkilidir. Ücretler ise SGK mensubu hastalarda 1500 TL olup, SGK güvencesi olmayanlarda ise 3000 TL olarak uygulanmaktadır. Bu ücretler tek seferlik olup, başka her hangi bir ücret alınmamaktadır.

THD – HAL
Hemoroid tedavisinde en gelişmiş yöntemlerden biri olup, dördüncü derece basurların tedavisinde de uygulanır. Tedavi çok pahalı bir cihaz ile yapılması ve genelde hastanede tek kullanımlık malzemeler ile yapılması nedeniyle diğer tedavi yöntemlerine göre ücreti biraz daha yüksek olabilir. IDEA Klinikte THD ile yapılan basur tedavisi ücretleri 3000 ile 4500 TL arasında değişmekte olup, net ücreti muayene esnasında doktorunuz tespit etmektedir. Onay vermeniz halinde 10 dakika gibi kısa bir sürede tedaviniz yapılmaktadır.

Randevu Almak İster misiniz?
Kliniklerimizde alanında tecrübeli proktoloji uzmanları ile hizmet veriyoruz. Yukarıda uyguladığımız ameliyatsız tedavi yöntemleri ve tedavi ücretleri bulunmaktadır. 3 Tanesi İstanbul’da olmak üzere Ankara ve İzmir’de kliniklerimiz bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için randevulu çalışıyoruz. Dilediğiniz kliniğimize, dilediğiniz tarih ve saate randevu almak için klinik numaralarımızı arayabilirsiniz.

Klasik Basur Ameliyatı Ücretleri Ne Kadar?
Hasta memnuniyetine önem veriyor ve klasik ameliyatları uygulamıyoruz. Türkiye’de halen oldukça yaygın olan klasik hemoroid ameliyatı uygulamalarında ücretlendirme ise gittiğiniz hastanenin hizmet verdiği, konum, büyüklüğü vs ile değişmek üzere 2 ile 30 bin TL arasında değişmektedir. Hastane biraz fakir bir bölgede yer alıyorsa genelde düşük olur, ama daha çok orta halli ve zengin insanların olduğu yerde ise daha yüksek fatura çıkacaktır.

Yukarıda sadece basur tedavi ücretlerine yer verilmiş olup, Idea klinikte ayrıca diğer makat hastalıkları yanı sıra Varis, Hemanjiom, Ben Aldırma gibi imkanlar bulunmaktadır. Diğer tedavi ücretleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. https://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri-bilgisi.html

4 Comments

Add a Comment
 1. Hemoreid ameliyat ücret leri nelerdir

 2. Kolonoskopi yaptırdım ve sonucunda 4.evre hemoroid olduğum söylendi ve raporlandı. Thd yöntemi etkili olur mu tavsiye eder misiniz? Thd ameliyatı olursak maliyeti ne kadar olur? Teşekkürler.

  1. gelin durumunuzu muayene ile değerlendirelim.tedavinizi ona göre planlarız.ücretler için şu linke bakabilirsiniz.https://www.hemoroidklinigi.com/tedavi-ucretleri.asp
   Op.Dr.A.Şahap Barlas

 3. Asiri derecede kanama oluyor bende karin agrisi yapiyor bende cok rahatsizim yardimci olurmusunuz
  Op.Dr.Adil Altınsoy(proctoloji)
  Anaskop ile bakılır kana ma nedeni bulunr uygun tedavi yapılır .İhmal etme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Aramamızı İster misiniz?