Ben Aldırma Ücretlerini Gör Basur Tedavi Ücretleri

Utanma Sorunu

Tedavi gerektiren hastalık olan hemoroid bir çok insan tarafından utandığı için tedavi olmamakta ve çok geciktirerek hastalığı daha riskli hale getirmektedirler.

Hemoroid Tedavisinde Utanma

Hemoroid hastalığında muayene ve tedavi olmak birçok kişi için ciddi utanma sebebidir öyleki bir çok kişi muayene olmaya utandığı için yıllarca sıkıntı çekebilmektedir. Bütün bu utanma duygusuna rağmen “kürkçü tilki misali” bir gün mutlaka muayene olmak zorunda kalınır ama bu süre zarfında hastalık ilerlemiş olur.

Utanma duygusunun çok öne çıktığı hemoroid ve kıl dönmesi hastaları için günlerce sıra beklemek rahatsız edebilir düşüncesiyle IDEA Klinik butik sağlık merkezi olarak çalışmaktadır.

Randevu saatinde gelen hasta bekletmeksizin alınır muayenesi yapılır teşhis konur ve aynı anda hasta isteğine bağlı olarak tedavisi yapılıp taburcu edilir.

Tüm bu işlemler bir saatten kısa sürede tamamlanır.Hasta çok sayıda insan arasında muayene ve tedavi olmanın rahatsızlığını yaşamaz.

Kliniğimizde hasta teşhis ve tedavi esnasında sadece 2 kişiyle muhattab olmaktadır.Tedavi ayaktan yapıldığı için hastanede yatmayı gerektirmez ve bu sayede hasta elinde çiçek ve kolonya ile gelen konu komşuya basur ameliyatı olduğunu söyleme sıkıntısı yaşamaz.

22 Comments

Add a Comment
  1. bu sorunun tek cozumu bende vazelin oldu her gece yatmadan vazalin surunce gecti vazeline bide progtolog krem karistirdim

    1. kabız kalmayın,beslenme ve tuvalet alışkanlıklarınızı düzenleyin
      Op.Dr.seher şirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Aramamızı İster misiniz?